10 miljoen extra voor populaire asbestregeling
24 april, 2017 door Zonnepanelen op het dakDe subsidieregeling Verwijderen Asbestdaken is zo populair dat nu het subsidieplafond voor het jaar 2017 al bereikt is. Om deze reden heeft minister Dijksma het budget voor 2017 verhoogd naar 25 miljoen euro.
Volgens minister Dijksma moet de verwijdering van asbest zoveel mogelijk gestimuleerd worden. De 10 miljoen extra wordt naar voren gehaald uit het subsidiebudget voor de komende jaren, blijkt uit een publicatie in de Staatscourant.
De regeling loopt tot 2019. Het is van groot belang dat ondernemers gebruik kunnen blijven maken van deze subsidieregeling. Vanaf 1 januari 2024 verbiedt de overheid namelijk het houden van asbestdaken. Subsidiemaatregelen van de overheid kunnen helpen deze deadline te halen.
Bron: nieuweoogst.nl